Najczęściej zadawane
pytania

 • Czy mogę odsprzedać Voucher?

  Nie. Sprzedaż, handel lub próba wymiany Vouchera spowoduje jego unieważnienie. Jest to sprzeczne z naszą polityką i Ogólnymi Warunkami, które należy zaakceptować podczas składania zamówienia.

 • Czy mogę podarować Voucher klientowi z dowolnego kraju?

  Tak. Jedynym wymogiem jest, aby osoba obdarowana Voucherem posiadała miejsce swojego zamieszkania w odległości większej niż 100 mil (ok. 161 kilometrów) od miejsca położenia hotelu.

 • Czy mogę spersonalizować Voucher tak, aby zawierał nazwę mojej firmy, adres strony lub moje logo?

  Tak, oczywiście! Każdy Voucher może być imiennie spersonalizowany dla każdego klienta inaczej. Dodatkowo, jest miejsce na wpisanie osobistych podziękowań, aby klient nie miał wątpliwości od kogo otrzymał tak wartościowy podarunek.

 • Czy mogę wykorzystać Voucher dla siebie?

  Zdecydowanie zachęcamy naszych klientów, aby sprawdzili jak działa nasz program. Zależy nam, aby nasi klienci sami przekonali się do tego pomysłu i uświadomili sobie, jakim jest on wspaniałym narzędziem sprzedaży i marketingu.

 • Czy mogę wykorzystywać Voucher jako nagrody dla moich pracowników?

  Oczywiście. To świetny pomysł, aby w ten sposób nagradzać pracowników za ich osiągnięcia. Zwracamy jedynie uwagę, że Voucherów nie można wykorzystywać do wyjazdów grupowych. Nie ma możliwości, aby połączyć kilka Voucherów i wykorzystać je do jednej rezerwacji grupowej.

 • Czy moi klienci lub ja osobiście możemy odwiedzić wszystkie dostępne na państwa stronie destynacje?

  Tak, ale pod pewnymi warunkami. Nasza oferta to typowe B2B i została pomyślana w ten sposób, aby generować nowe biznesy i zdobywać nowych klientów. Nie chcemy, aby Vouchery były wykorzystywane jako sposób na niekończące się darmowe wakacje dla przyjaciół lub znajomych. Voucher ma służyć generowaniu nowych leadów, rekomendacji, a w efekcie przynosić wzrost sprzedaży i zamówień. Z tego powodu, wprowadziliśmy limit jednego wyjazdu dla jednego klienta w trakcie roku. Zachęcamy natomiast wszystkich naszych klientów, aby przynajmniej raz zakupili i wykorzystali Voucher na własne potrzeby i przekonali się jak wspaniale działa nasz program podarunkowy.

 • Czy moi klienci mogą podróżować z dziećmi?

  Oczywiście, że tak. We wszystkich destynacjach oferujemy pobyty rodzinne w modelu rodzinnym dla maksymalnie 4 osób (wiek dzieci nie może przekroczyć 18 lat).

 • Czy moi klienci mogą wspólnie zarezerwować kilka pokoi?

  Niestety, nie. Voucher uprawnia do rezerwacji wyłącznie jednego pokoju dla maksymalnie 4 osób.

 • Czy moi klienci muszą spełnić jakieś dodatkowe wymagania?

  Jedynymi wymaganiami są, aby przynajmniej jeden z podróżujących miał skończone 21 lat i posiadał kartę debetową lub kredytową z logo Visa, Mastercard, a także ważny dokument tożsamości.

 • Czy mój klient może dezaktywować Voucher i odzyskać wniesione opłaty lokalne?

  Aktywacja Vouchera jest jednorazowa, nieodwracalna i nie podlega refundacji. W przypadku zmiany zarezerwowanego terminu pobytu, o ile taka zmiana będzie możliwa, mogą pojawić się dodatkowe koszty.

 • Czy oprócz drobnych opłat i podatków lokalnych moi klienci ponoszą jakieś dodatkowe koszty?

  Nie. Pobyt w hotelu jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowe opłaty mogą pojawić się przy zakupie dodatkowych usług na miejscu, np. wycieczki fakultatywne czy korzystanie z odpłatnych atrakcji na miejscu.

 • Czy to są oferty All Inclusive?

  Nie. Oferowane przez nas pobyty hotelowe otrzymane w ramach realizacji Vouchera nie są ofertami All Inclusive. Właściciel Vouchera musi samodzielnie ponieść koszty przelotu, transferów, wyżywienia i korzystania z atrakcji na miejscu. Naturalnie, istnieje możliwość wykupienia pakietu All Inclusive bezpośrednio na miejscu w hotelu.

 • Czy Vouchery mają datę ważności?

  Tak, nasze Vouchery mają siedmiodniowy termin ważności, co oznacza tylko tyle, że klient, któremu podaruje Pan nasz Voucher, musi go aktywować w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Po aktywacji Vouchera, Pana klient będzie miał 12 miesięcy na zarezerwowanie i odbycie podróży. Aktywacja Vouchera odbywa się online. Podczas aktywacji, należy wnieść jedynie podatki i opłaty lokalne, które odpowiadają wybranej destynacji.

 • Czy w cenie Vouchera jest przelot?

  Nie. Oferta nie zawiera przelotu do miejsca przeznaczenia. Rekomendujemy, aby właściciel Vouchera, w pierwszej kolejności, wybrał najbardziej korzystne cenowo połączenie lotnicze do miejsca docelowego, a następnie dokonał rezerwacji pobytu w hotelu.

 • Czy wykorzystujecie adresy e-mail moich klientów w jakimkolwiek innym celu?

  Absolutnie, nie wykorzystujemy danych Pana klientów do żadnych celów marketingowych, ani reklamowych. Szanujemy naszych partnerów biznesowych i nie mamy zamiaru zarzucać ich klientów niezamówioną reklamą. Wszystko co robimy, to wysyłamy powiadomienie o sprezentowanym przez Pana Voucherze oraz 3 przypomnienia o konieczności jego aktywacji. Jeśli Pana klient dokona aktywacji Vouchera, staje się również pośrednio naszym klientem i wtedy naturalnie zachodzi potrzeba dalszej komunikacji w sprawie potwierdzenia rezerwacji, zmiany lub przypomnienia o rezerwacji.

 • Dlaczego Voucher należy aktywować w ciągu jest 7 dni?

  Proponowany przez nas model biznesowy najlepiej sprawdza się, kiedy klient zareaguje natychmiast. W przeciwnym razie większość z nas zapomina o takim podarunku. W czasie 7-dniowego okresu wyślemy do Pani klienta 3 maile z przypomnieniem o konieczności aktywacji Vouchera. Innym ważnym powodem jest to, że 7-dniowy termin ważności chroni klientów w sytuacji gdyby zmieniły się nasze umowy z hotelami uczestniczącymi w systemie, gdyż wtedy możemy łatwo i na bieżąco zaktualizować ofertę. W ten sposób unikamy niezręcznych sytuacji.

 • Ile Voucherów mogę przekazać moim klientom / partnerom / pracownikom?

  Może Pani przekazać nieograniczoną liczbę Voucherów, lecz każda z obdarowanych osób może wykorzystać tylko jeden Voucher w ciągu roku.

 • Ile Voucherów może aktywować mój klient?

  Jeden klient może aktywować jeden Voucher w jednym kraju w ciągu roku. Nasza oferta to typowe B2B i została pomyślana w ten sposób, aby generować nowe biznesy i zdobywać nowych klientów. Nie chcemy, aby Vouchery były wykorzystywane jako sposób na niekończące się darmowe wakacje dla członków rodziny. Aczkolwiek, gorąco zachęcamy naszych klientów, aby przed zakupem i obdarowaniem Voucherem swoich klientów, sami wypróbowali naszą ofertę i przekonali się, że to naprawdę działa!!!

 • Jak to możliwe, że oferujecie praktycznie bezpłatne pobyty w luksusowych hotelach?

  FlyFox Limited pośredniczy w zawieraniu umów z wiodącymi na świecie sieciami hotelowymi, pomagając im zagospodarowywać puste pokoje. Hotele rzadko mają 100% obłożenie, a oferując usługi na bardzo wysokim poziomie liczą, że klient do nich kiedyś wróci. Korzyści płyną dla wszystkich: 1) dla Pana, ponieważ jest do doskonały sposób pozyskania lub wynagradzania klientów, 2) dla Pana klientów, ponieważ otrzymali niesamowity i wartościowy prezent motywacyjny, 3) dla hoteli, ponieważ uzyskują dodatkowe dochody z innych obszarów swoich działalności, a także zyskują potencjalnego klienta, który może do nich wrócić w przyszłości.

 • Jaki jest czas na aktywację Vouchera i rezerwację pobytu hotelowego?

  Czas na aktywację Vouchera to 7 dni od momentu jego otrzymania. Gdy tylko klient aktywuje Voucher, automatycznie otrzymuje czas 12 miesięcy na zarezerwowanie pobytu i odbycie podróży.

 • W jaki sposób mój klient wymienia Voucher na pobyt w hotelu?

  Po otrzymaniu Vouchera, Pana klient ma 7 dni, aby dokonać jego aktywacji. Aktywacja odbywa się online na naszej stronie internetowej. Na tym etapie, klient wnosi jedyną opłatę w postaci podatku lokalnego obowiązującego w danym kraju i od tego momentu ma 12 miesięcy, aby wybrać daty pobytu i bezpłatnie zakwaterować się w danym hotelu.

 • W jakiej wysokości są podatki i opłaty lokalne naliczane podczas aktywacji Voucherów?

  Podatki i lokalne opłaty klimatyczne zależne są od przepisów prawa obowiązujących w danym kraju. Wysokość tych opłat podana jest w przy każde ofercie.

 • Z jakim wyprzedzeniem klienci mogą dokonywać rezerwacji po aktywacji Vouchera?

  Nasze Vouchery nie działają na zasadzie ofert last minute. Klienci mogą dokonać rezerwacji z minimum 40-sto dniowym wyprzedzeniem.